Forum Toruńskiego Klubu Kendo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

charytatywny pokaz dla SOSW

5 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Gru 08, 2011 8:35 am

Chciałbym zaprosić chętne osoby do wykonania pokazu w moim miejscu pracy, czyli dla młodzieży mieszkającej w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Toruniu. Niestety, jak przystało na każdą szanującą się placówkę oświatową nie śmierdzimy groszem, więc osoby chętne mogą liczyć wyłącznie na moją wdzięczność, uzupełnienie węglowodanów (carboloaded Very Happy ) po pokazie przy kawie/herbacie i pisemne podziękowanie sygnowane podpisem i pieczęcią dyrektora, tudzież kierownika Ośrodka. Jeśli komuś odpowiada taka forma promocji, a myślę, że taka informacja i fotoreportaż na stronie internetowej ładnie by się prezentowały, proszę o kontakt. Termin odległy bo pierwsza połowa lutego w godzinach popołudniowych (pewnie jakiś czwartek między 16:00 a 18:00), ale nie chciałbym zostawiać tego na ostatnią chwilę.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Nimrod Czw Gru 08, 2011 9:05 am

Ja w to wchodze Laughing
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Gru 08, 2011 9:29 am

Bosko! Z góry dziękuję i mam nadzieję, że na jednej osobie się nie skończy Very Happy
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Baranek Czw Gru 08, 2011 11:37 am

Na mnie też możesz liczyć.
Baranek
Baranek

Male Liczba postów : 267
Age : 33
Skąd : jesteś?

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Wto Gru 13, 2011 2:26 am

Azyjka, po cichu liczyłem jeszcze na obecność jakiejś białogłowy Wink

Nie chciałbym zakładać osobnego wątku, a temat, który chciałbym poruszyć niejako oscyluje wokół powyższego. Chodzi mi o promocję klubu i kendo w ogóle. To bardzo dobrze, że już za moment będziemy jedną wielką (mam nadzieję szczęśliwą rodziną) z karate tradycyjnym i sportowym. Na pewno będziemy wspólnie mogli głośniej krzyczeć, a nasz głos będzie lepiej słyszalny w kuluarach rządzących w tym kraju, a jeśli nie, to na pewno nie będą mogli ignorować tak licznej grupy o tak zwartej strukturze. Ale, ale bo jak zwykle odrobinę się rozpędziłem i popłynąłem... Nie zmienia to faktu, że w niektórych dziedzinach nikt nie zrobi pewnych rzeczy za nas. Uważam, że za mało słychać o nas chociażby w lokalnych mediach (m.in. we wszystkich darmowych dziennikach). Nie możemy opierać się wyłącznie na publicznych pokazach w ramach różnego rodzaju imprez plenerowych.
Dlatego postuluję za przeprowadzeniem składki i opracowaniem banera, który mógłby zawisnąć na płocie przy ul. Grunwaldzkiej obok tego promującego strzelnicę. Mógłbym popytać i zorientować się w kosztach. Może uda się coś urwać. Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedział się nasz wódz.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Wto Gru 13, 2011 2:49 am

Na pewno przyjmą Wodza z otwartymi ramionami jeśli będzie chciał powiedzieć parę mądrych słów w ramach wywiadu, a gadanego to on ma Very Happy
Polecam Teraz Toruń (oni lubią takie indywidua Very Happy i witrynę internetową cowtoruniu.pl Nowości raczej słabo, chyba, że zorganizowalibyśmy jakiś turniej, choćby lokalny, powiedzmy Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego o Puchar kogoś tam (w zależności od tego, kto chciałby podsypać i objąć patronat, im wyżej tym lepiej) Smile
Pragnę również przypomnieć, że wielkimi krokami zbliża się okrągły, bo XX Finał WOŚP. Wystarczy pogadać z kimś ze sztabu, który mieści się w Domu Harcerza na Rynku Staromiejskim. Wszystkie kontakty można znaleźć w tym miejscu: wosp-torun.pl
Można by chociaż przekazać pod młotek shinai podpisany przez wszystkich klubowiczów. Koszt i nakład niewielki, a efekt w postaci promocji niewspółmierny do środków (chociażby umieszczenie loga Fundacji i stosownej notatki o działalności dobroczynnej na naszej witrynie internetowej, pisemne podziękowania, notka w prasie, etc.). "Jak dbasz, tak masz" mówi stare, mądre przysłowie, a przecież Klub to nasz wspólny, zbiorowy obowiązek cheers
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Sro Gru 14, 2011 2:20 am

Rozmawiałem dziś z panem odpowiedzialnym za wolontariat w toruńskiej kwaterze głównej WOŚP. Wystarczy podrzucić przedmioty, które zostaną zlicytowane podczas aukcji w trakcie imprezy na Rynku Staromiejskim lub na serwisie Allegro do Domu Harcerza. Tak czy owak dostarczając powiedzmy opisany shinai, bokuto, czy karnet na miesiąc darmowych treningów możemy z powodzeniem liczyć na promocję w postaci wzmianki w czasie audycji radiowych i prasie. Poza tym oczywiście możemy spodziewać się pisemnego podziękowania na firmowej bibule. Papo wypowiedz się proszę Exclamation
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Nimrod Sro Gru 14, 2011 3:17 am

Jak dla mnie pomysł świetny! Popieram Cool
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by ninok Sro Gru 14, 2011 5:05 am

Bardzo fajnie że ktoś się w końcu wziął za promocję z prawdziwego zdarzenia.
Jak chcecie jakiś baner/ulotkę czy cuś to wołać! (Skromnie komunikuję tym, co mnie nie znają, że jestem autorką znacznej części oprawy graficznej Toruńskiego Klubu Kendo i tego, co na temat klubu istnieje w Internecie. Wink )

Chętnie się przyłączę do akcji, zwłaszcza że ostatnio intensywnie działam w sferach graficznych i byłoby to dla mnie kolejne doświadczenie. Tylko poproszę termin jakiś konkretny.
ninok
ninok
Admin

Female Liczba postów : 257
Age : 34

http://kendotorun.weebly.com/index.html

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Sro Gru 14, 2011 7:59 am

Ja wyszedłem przed szereg i wsadziłem przysłowiowy kij w mrowisko. Teraz powinien wypowiedzieć się w tym temacie Papa, aby ewentualnie klepnąć sprawę i dać zielone światło do działania.
Bosko, że mamy w szeregach grafika! To zdecydowanie ułatwia cały proceder. Nikt nas nie oskubie i pomimo tłumaczeń nie spartoli roboty. Myślę, że to odpowiedni moment, bym pochwalił zarówno prosty, klarowny i czytelny układ strony (to przez nią dotarłem do Wodza) oraz stylowe i nie przesadzone logo Klubu.

P.S. Azja, co się stało z Twoim postem? Chyba nie wycofałaś swojej oferty pomocy? Wink
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Azyjka Sro Gru 14, 2011 8:58 am

Dogoniła mnie refleksja. Nie tak powinno być to wszystko załatwione. W związku z tym niestety wstrzymuję się z ideą wystąpień. Ale proszę się nie martwić. Nie jestem jedyną białogłową w klubie Smile Któraś dziewoja może zechce wziąć udział. Mi sumienie nie pozwalają. Przepraszam za to zamieszanie.
Swoją drogą... Sensei. Nie Wódz, nie Papa. Po prostu Sensei.
Zresztą Ci, którzy trenują dłużej wiedzą że Papa jest tylko jeden.
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Sro Gru 14, 2011 10:31 pm

Azyjka napisał:Dogoniła mnie refleksja. Nie tak powinno być to wszystko załatwione. W związku z tym niestety wstrzymuję się z ideą wystąpień. Mi sumienie nie pozwalają.
Question Exclamation
Nie bardzo rozumiem i czuję się lekko skonfundowany. Z początku orgiastyczny entuzjazm, a tu nagle zmiana o 180 stopni. Cóż, skoro to sprawa sumienia...
Azyjka napisał:Swoją drogą... Sensei. Nie Wódz, nie Papa. Po prostu Sensei.
Wybacz, ale w tej kwestii ma prawo karcić mnie wyłącznie Łukasz.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Azyjka Czw Gru 15, 2011 2:58 am

No niestety, taki mam charakter. Najpierw popadam w ogromny entuzjazm i zachwycam się przejawiając totalny bezkrytycyzm. W miarę gdy nabieram dystansu, dostrzegam szczegóły. Tak było w wielu kwestiach. Kto mnie zna, ten wie. Ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia, możecie się ze mną nie zgodzić. A to co zrobi reszta jest nie moją sprawą.
A stwierdzenia kto kogo ma prawo poprawiać... po prostu nie skomentuje.


Ostatnio zmieniony przez Azyjka dnia Czw Gru 15, 2011 3:36 am, w całości zmieniany 2 razy
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Gru 15, 2011 3:24 am

Azyjka napisał:W tym przypadku natomiast chodziło o pominięcie Senseia w temacie jak powyżej.
Sądziłem, że niniejsze Forum ma służyć przede wszystkim wymianie i swobodnemu przepływowi informacji. Niestety z różnych, często niezależnych ode mnie przyczyn, nie mogę być na każdym treningu i dyskutować osobiście wszystkich tematów, choćby nie wiem, jak zajmujących z prostej przyczyny - brak czasu. Dlatego pozwoliłem sobie wykorzystać multimedia do celu, w jakim zostały stworzone. Stwarzam też szansę do promocji Klubu na zewnątrz oraz działalności charytatywnej na rzecz społeczności lokalnej. Jeśli ktoś uważa, że zachowałem się niestosownie niech rzuci kamieniem.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by ninok Czw Gru 15, 2011 3:37 am

Bojarze, oczywiście. Azja trochę przesadza, czasami jej się tak wymyka niekontrolowanie i takie rzeczy wychodzą Smile
Forum temu właśnie służy, żeby tego typu ogłoszenia trafiały do wszystkich w tym samym czasie i żeby każdy mógł się wypowiedzieć - no chyba, że ktoś nie zagląda. Jego strata.
Ostatecznie jak zdania będą mocno podzielone to można zrobić głosowanie. O ile pamiętam niejedną rzecz rozstrzygaliśmy już w ten sposób. Aczkolwiek było by rzeczą co najmniej śmieszną robić ankietę na temat tego, czy klub powinien promować się na zewnątrz Smile.


ninok
ninok
Admin

Female Liczba postów : 257
Age : 34

http://kendotorun.weebly.com/index.html

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Gru 15, 2011 3:43 am

Oto słowa mędrca.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Sty 12, 2012 3:25 am

Mam nadzieję, że zapał osób, które na początku zadeklarowały swoja chęć wzięcia udziału w pokazie nie osłabł.
Pokaz miałby się odbyć w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu przy ul. Żwirki i Wigury
9 lutego (czwartek) o godzinie 17:00.
Bardzo proszę o potwierdzenie oraz jakiś numer kontaktowy.


Ostatnio zmieniony przez Bojar dnia Czw Sty 12, 2012 6:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Nimrod Czw Sty 12, 2012 5:37 am

Ale przyszły? Czy to już dziś?
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Czw Sty 12, 2012 6:24 am

Bojar napisał:9 lutego (czwartek) o godzinie 17:00.
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Nimrod Czw Sty 12, 2012 6:52 am

aaa to przepraszam, nie doczytałem Embarassed
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Baranek Czw Sty 12, 2012 9:31 am

Ja też się pokażę, jak obiecałem
Baranek
Baranek

Male Liczba postów : 267
Age : 33
Skąd : jesteś?

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Wto Lut 07, 2012 3:31 am

Panowie, mam nadzieję, że pamiętacie o pokazie w najbliższy czwartek?
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Baranek Wto Lut 07, 2012 4:01 am

Pamiętamy, pamiętamy. Jaki jest dokładny adres miejsca pokazu.
Baranek
Baranek

Male Liczba postów : 267
Age : 33
Skąd : jesteś?

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Nimrod Wto Lut 07, 2012 4:48 am

Pamiętamy Smile
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 32
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Bojar Wto Lut 07, 2012 6:12 am

Nie wątpiłem, ale dla spokoju ducha musiałem się upewnić. Jak mawiał pewien towarzysz: "Ufaj i sprawdzaj" Laughing
Dokładny adres to: Żwirki i Wigury 15 i 21. W pobliżu krzyżowania Żwirki z Szosą Chełmińską, naprzeciwko szkoły nauki jazdy. Pierwszy budynek za bramą to szkoła. Za nią mieści się internat. Na priva wysłałem wam mój numer telefonu w razie problemów z lokalizacją Wink
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

charytatywny pokaz dla SOSW Empty Re: charytatywny pokaz dla SOSW

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach