Forum Toruńskiego Klubu Kendo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Summer '13

4 posters

Go down

Czy organizować w wakacje treningi?

Summer '13 Vote_lcap33%Summer '13 Vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Summer '13 Vote_lcap44%Summer '13 Vote_rcap 44% 
[ 4 ]
Summer '13 Vote_lcap22%Summer '13 Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 9
 
 

Summer '13 Empty Summer '13

Pisanie by Azyjka Pią Maj 24, 2013 10:39 pm

Dla osób, które gardzą fejsbuniem i nie miały możliwości na wzięcie udziału w ankiecie na tym właśnie portalu:

W związku ze zbliżającymi się wakacjami pytam się Was, moi drodzy toruńscy kendocy, czy chcielibyście żebyśmy organizowali treningi w przerwie wakacyjnej, a jeśli tak to w jakich ilościach. Proszę o zaznaczenie jednej z trzech opcji. I proszę o szczerość, żeby nie było później tak, że zamiast treningu wybierzecie kocyk na trawie nad jeziorem a na trening przyjdą 2 osoby.
Zaznaczam, że dzieje się sporo: są obozy, zgrupowania, turnieje w których możecie brać udział.

Jeśli ktoś już odpowiedział na ankietę fejszbukową, proszę w tej poniżej nie brać udziału, co się nam wyniki nie zdublują Smile

Pozdro Ziomy!
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

Summer '13 Empty Re: Summer '13

Pisanie by Bojar Wto Maj 28, 2013 6:24 am

Dawno mnie tu nie było, więc nie omieszkam nie przegapić okazji do nabicia sobie posta:) Ok, żarty na bok! Oczywiście, że chciałbym ćwiczyć w wakacje, aby nie wypaść z treningowego rytmu. Niemniej jednak zastrzegam sobie prawo do tygodniowej nieobecności w miesiącu lipcu, aby czcić słońce i celebrować w pełni zasłużony urlop Very Happy
Bojar
Bojar

Male Liczba postów : 53
Age : 42
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Summer '13 Empty Re: Summer '13

Pisanie by Azyjka Nie Cze 23, 2013 7:28 pm

Dziękujemy za udział w ankiecie. Jak się jednak okazuje treningów w wakacje nie będzie w ogóle. Niemniej jednak będzie wiele okazji aby trenować w całej Polsce, więc jedźta i trenujta kendo Smile
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

Summer '13 Empty Re: Summer '13

Pisanie by Distro Pią Cze 28, 2013 2:07 am

I co z tymi treningami? Jednak 6 osób co najmniej raz w tygodniu chce przychodzić...
Distro
Distro

Male Liczba postów : 6
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Summer '13 Empty Re: Summer '13

Pisanie by osinski Pią Cze 28, 2013 12:29 pm

No niezupelnie bo to sa tickboxy - wiec kazdy moze wciskac kilka co tlumaczy sie na 3 osoby chetne na 2x w tygodniu (czyli takze te same 3 osoby chetne na 1x w tygodniu), a moze to moj blad ze bez zastanowienia wcisnelem 2 tyg oraz 1 tyg, przy zalozeniu ze jak 2x mi pasuje to 1x raz tez. Jesli oczekiwana jest jedna najbardziej poprawna opcja stosuje sie radioboxy.

Mimo wszystko jesli ktos jest chetny potrenowac kendo to ja jestem do dyspozycji, nawet jesli ktos poprostu chce sobie potrenowac jakies techniki na zywym celu. Rozumiem ze moj niski poziom kendo nie czyni mnie zbyt atrakcyjnym przeciwnikiem, ale zakladam ze mimo wszystko czlowiek o posturze zblizonej do czlowieka ma wiecej wspolnego z czlowiekiem niz np drzewo.

Tak wiec, jesli ktos ma ochote potrenowac w mniejszej (nawet jesli to jest pojedyncza osoba ktora uzna ze chce sobie cos potrenowac) lub wiekszej grupie, w dowolnym miejscu (np u mnie w Fordonie sa dosc dobre gorki w okolicy gdzie podloze jest rowne a widownia niewielka -> oczywiscie tutaj mam na mysli jakies miejsce raczej w toruniu ze wzgledu na lokalizacje klubu) to ja sie bardzo chetnie na to sie pisze bo znajac siebie przez te wakacje zapomne nawet to troche co sie w miare nauczylem jesli nie bede trenowal. Oczywiscie wiem ze na trawie to nie to samo co w sali ale zakladam ze lepsze to niz alternatywa czyli nic (poza wyjazdami co jakis czas ale kendo nigdy za wiele). Wiec jesli ktos ma ochote sobie w jakis dzien potrenowac to nie wstydzcie sie pisac ja bede w wiekszosc mozliwych terminow dostepny i chetny i wszystko jest do ustalenia.

osinski

Male Liczba postów : 6
Age : 33
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Summer '13 Empty Re: Summer '13

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach