Forum Toruńskiego Klubu Kendo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

5 posters

Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Azyjka Pon Wrz 27, 2010 2:23 am

"Poznański Klub Kendo - HIBARI, zaprasza na pierwsze z cyklu planowanych
comiesięcznych zgrupowań Kendo, które odbędzie się w dniach 1 i 2 października 2010 r. w naszym dojo przy ul. Garbary 24 w Poznaniu."

Wiecej info:
http://www.kendo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=201:comiesiczne-zgrupowanie-kendo-w-poznaniu&catid=1:informacje

Ktoś chętny poza mną?
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Nimrod Pon Wrz 27, 2010 5:19 am

Chętny na taki zlot to JA jestem ale NIE MOGĘ! Sad
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 31
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by ninok Pon Wrz 27, 2010 5:35 am

DLAczego NIE moŻESZ ?
ninok
ninok
Admin

Female Liczba postów : 257
Age : 34

http://kendotorun.weebly.com/index.html

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Nimrod Pon Wrz 27, 2010 6:09 am

"Jesteś teraz w klasie maturalnej. Baltic narazie wystarczy"
Dlatego Sad
Nimrod
Nimrod

Male Liczba postów : 209
Age : 31
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Baranek Pon Wrz 27, 2010 7:16 am

Bez przesady. Jak raz w miesiącu nie będziesz się uczył przez 3 dni (zakładając, że w ogóle się uczysz) to nic się nie stanie. Na matmie dostaniesz tablice ze wzorami, w nich jest 98% rzeczy które są potrzebne by zdać. Matura z angola jest banalna (nie wiem jak z innymi językami). Na polaka wypadało by powtórzyć najważniejsze lektury i dasz rade. Matura nie jest taka straszna jak ją przedstawiają rodzice. Zresztą teraz na studia biorą praktycznie każdego ;P
Baranek
Baranek

Male Liczba postów : 267
Age : 33
Skąd : jesteś?

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Peppa's Daddy Pon Wrz 27, 2010 7:25 am

a do tego nie trzy dni tylko dwa i to nei cale, Piatek wieczorem i sobota rano. ja niestety odpadam z wyjazdu. po pierwsze moje autko nie nadaja sie na jazdy dalsze niz 20 km bo łozysko nawala i pewnie niedlugo sie zatrze a poza tym ma żone w stanie który nie pozwala na dalekie wyjazdy.
Peppa's Daddy
Peppa's Daddy

Male Liczba postów : 614
Skąd : Toruń

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Azyjka Pon Wrz 27, 2010 8:09 am

No szkoda, że sie nikt nie zabierze. Ja zreszta i tak jade pociągiem tylko na pierwszy piątkowy trening. Na nastepne (sobotnie) niestety nie moge z powodu wykładów na studiach. Mimo to będę godnie reprezentować nasz klub Smile
Jakby ktoś sie zreflektował to proszę dać znać.
(proszę również o udostępnienie damskiego bogu, a przynajmniej mena i kote)
Azyjka
Azyjka

Female Liczba postów : 503
Age : 37

Powrót do góry Go down

Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu Empty Re: Comiesięczne Zgrupowanie Kendo w Poznaniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach